Поміняв сьогодні час на правильний...
Мавпування Росії досягло апофігєю. Нагадаю, якщо хто не знає, первинним є зимовий час, влітку всі переходять на годину вперед і восени повертаються назад на час свого часового поясу.Приєднуюся до вітань.
Тепер, завдяки прийняттю цього законопроекту, ми "переїхали" в колишню російську зону +3 (вона, відповідно до указу Мєдвєдєва, переїхала до +4). Раніше в усій східній Європі в цій зоні була лише Білорусія, тепер ще й ми. А в усьому світі - ще лише східна Африка та араби, якраз чудова компанія для чинної влади і нашої країни з її показниками.
Наші партнери тепер: Бахрейн, Білорусь, Джибуті, Еритрея, Ефіопі, Ємен, Ірак, Катар, Кенія, Кувейт, Мадагаскар, Калінінградська область Росії, Саудівська Аравія, Сомалі, Судан, Танзанія, Уганда, Абхазія Абхазія та Південна Осетія.
Нема коментарів
Дописати коментар