понеділок, 21 липня 2008 р.

Про москалів...


It came to me when I tried to classify your species and I realized that you aren’t actually mammals. Every mammal on this planet instinctively develops a natural equilibrium with its surrounding environment, but you humans do not. You move to an area and you multiply, and multiply until every natural resource is consumed. The only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Agent Smith

...Існує величезна за своєю територією держава, держава з незліченними природними багатствами і народом, який не може дати собі ради з усім цим добром. Але, попри це, деяким громадянам цієї держави територій не вистачає! Ну не можуть вони жити не зазіхаючи на землі сусідів. Вони ладні сваритися за них із сусідами, хочуть проводити дестабілізацію в сусідній країні аж до її розчленування, навіть воювати!.. І все це задля того, щоб їхня величезна країна збільшила свою територію ще трохи...

Зрозуміти це неможливо. Розумом. Необхідно просто визнати, що москальство — це хвороба. Москалю гріє душу кожен квадратний кілометр його великої, а значить величної, батьківщини. І не має значення, що живе він у багні. І не вийжджав зі своєї діри на 50 кілометрів... Головне — розмір! Заради нього можна пожертвувати всім, навіть життям ні в чому не винних людей. Навіть життям співгромадян!..

Для тих, хто ще не зрозумів, мова йде про Україну і так званих її патріотів.

Нема коментарів

Дописати коментар