четвер, 27 грудня 2007 р.

Відповіді на президентські питання. Частина 4


Стомився я відповідати на президентські питання...

Чому спіймані на порушеннях законів високопосадовці не тільки не подають самі у відставку, а й залишаються на своїх посадах і безкарні до того моменту поки їх звідтіля на руках не винесуть? Та й далі відсиджуються безкарно у "своїх" маєтках та закордоном у "братів"?

Коли я прийду до влади, їх страчуватимуть у прямому ефірі.

Інтернет партія України пропонує повернути Україні статус ядерної держави, ваша позиція з цього питання?

Моя позиція з цього питання залежить від того, хто матиме "ядерну кнопку". Сучасній українській "еліті" я кнопку не довірив би.

У вас є совість?

Ні.

Якими українськми торрент трекерами Ви користуетесь?

http://share.net.ua та http://hurtom.com/torrents/forum/index.php

Скажіть будь-ласка, чи планується створення державної програми підтримки молодих спеціалістів, особливо тих, які прагнуть займатися НАУКОЮ на користь рідної держави а не клипати сайти для америкосів?

Рідній державі наука не потрібна. І це надовго, на жаль.

Мені 11 років, я з притулка України, з якого не скажу, бо мене знову покарають. Я це пишу з допомогою моеї подруги Маринки, яка тут працює. Я вже зрозуміла, що я не потрібна своїм батькам, а тепер розумію, що не потрібна і державі. Тут до нас сталяться як до сміття і умови такі, що жити не хочеться...Президенте моеї країни, скажіть чому Ви та Ваша родина живуть як королі, а я маю страждати від злиднів? Я гірша за Вас?

Так. Гірша. Кому може бути потрібна дитина, яка не потрібна своїм батькам?! Адже така дитина несе їхні гени. Я б особисто не мав би ніяких справ з таким чудовиськом!

Чому зовсім притихло розслідування у справі Гонгадзе?
Ви ж перед президетськими виборами обіцяли що замовники (саме замовники!!) будуть занйдені і покарані. Але навіть поки що виконавців не покарали!

Коли я прийду до влади, тіло Кучми відправиться в Таращанський ліс. А голову можна буде насадити на тризуб і встановити на Майдані...

Чому ми стоїмо в нерівноправних умовах з ЄС, коли вони до нас їздять без віз, а ми до них з візами! Ми себе апріорі ставимо нижче від них. ЧОМУ?

Тому що це українці їздять до європейців на заробітки! Коли буде навпаки, ми їм візовий режим зробимо.
Ми — люди третього сорту. Час вже перестати обманювати самих себе.

Чи залишиться здоровою психіка модераторів, що перечитують ВСІ ці запитання?

Сумніваюся. Подбаю мабуть про власну психіку і закінчу з відповідями.

Нема коментарів

Дописати коментар