середа, 28 квітня 2010 р.

Гауляйтер розбушувався


Якщо чесно, то я не чекав від бандюка такої швидкості. Він перевершив сам себе! Треба вміти так плюнути в обличчя передусім своїм же виборцям — адже саме ті реґіони, в яких було влаштовано Голодомор, найактивніше за нього голосували! Звичайно, підтримку червоної наволочі, яка це все влаштовувала, Янукович не втратить. Але, як мінімум, ті, хто за нього голосував у другому турі за принципом «аби не Йуля», більше такого не робитимуть.

І з цього я роблю висновок, що більше він на вибори йти не збирається. Правий був [info]mortang, коли казав, що це гауляйтер, влада якого спирається не на підтримку українського народу, а на підтримку зовсім инших сил.

Тепер, дорогі мої співвітчизники, у вас є два виходи. Або починати акції непокори з обов'язковим силовим зміщенням бандюків оскільки, на відміну від 2004 року, в Україні не лишилося жодної легітимної гілки влади. Або пакувати свої речі й тікати звідти, поки не почалося. Яка “трагедія”, шановні геноциди, на вас чекає, сказати важко, але чекає обов'язково, адже гауляйтер не приховує своєї мети — України без українців. Втім, для когось це теж вихід (третій). Стадам дари свободи, як відомо, ні до чого...

неділя, 25 квітня 2010 р.

Самозванці і народ


Як і обіцяв, виправляюся. Почну з останніх подій в Україні...

Віднедавна не тільки Верховна Рада, яка антиконституційно утворила більшість, не тільки суд, який цю більшість визнав конституційною, і не тільки уряд, який був сформований цією більшістю, суть протизаконне збіговисько, яке не має нічого спільного з легітимністю. Тепер і наш новий всенародно обраний гарант, підписавши угоду про базування флоту, що прямо протирічить Конституції України, перестав бути гарантом, а отже, втратив легітимність. І можна сміливо заявити, що вся так звана влада в Україні, є купкою самозванців.

Проте я абсолютно переконаний, що український народ, маючи давні традиції самоврядування, розділяючи європейські демократичні цінності, підкоряючись букві і духу Конституції України, не стане терпіти таку наругу над законом. Адже саме народ України є єдиним джерелом влади, і, якщо демократично обрані ним представники не бажають виконувати Основний Закон України, примусить їх піти у відставку і призначить їм суворе покарання!

вівторок, 20 квітня 2010 р.


Яка багата ідея писати про втрачені дописи! Думаю, в мене тепер буде ціла серія... Сьогодні я мав написати про... ну, хоч би про вулкан. Але, на превеликий жаль, вимкнулося світло. І все втрачено! От шкода!

А ще знайшов таблиці переносів для білоруської мови, які прикрутив до типографа. Жыве Беларусь!

неділя, 11 квітня 2010 р.

Оцінка історії від Табачника


Ніколи не думав, що напишу це, але я згоден з нашим новим міністром освіти! Більше того, я згоден з його історичною оцінкою кривавих подій на території нашої країни, зокрема під час Другої Світової війни:
...І навіть переможна війна, будь-яка, XVII століття або пізніше - це перемога держави, а людям вона несла страждання. Я думаю, що ось з такими підходами, з новою концепцією ми обов'язково зможемо і деполітизувати і зробити підручники об'єктивними, гуманними.
Лишається сподіватися, що слова не будуть розходитися з ділом. І що однодумці пана Табачника з Партії Регіонів приймуть закон про дні жалоби 8-9 травня за безвинно загиблими під час Другої Світової людьми, які, на мою думку, є несумісними з військовими парадами, тим більше за участю иноземних військ.