пʼятниця, 28 травня 2010 р.

Британія може розслабитися
Нарешті британці зітхнуть з полегшенням від того, що Україна в NATO не збирається. Стурбованість, як пише британська газета, посилилася після конфлікту Грузії з Росією. Перекладу на зрозумілу мову: для британців не секрет, що наступною буде Україна. І цілком зрозуміло, що вони не хочуть, щоб їхні солдати гинули, захищаючи чужу землю, на яку начхати навіть її мешканцям.
Як і сто років тому, маленькі українці не вірять, що московські війська вдеруться в Україну і будуть їх вбивати. Або, принаймні, сподіваються відсидітися в своїй хаті, яка, як відомо, зкраю, поки окупанти нищитимуть сусідів. Що може бути краще, ніж коли сусіду погано?!
Тоді, у XX столітті, такий підхід закінчився розчленуванням України (про який, до речі, дехто мріє вже зараз) і проведенням Голодомору, який слід би визнати геноцидом, якби він проводився проти людей. Але, на щастя, Голодомор був спрямований всього лише проти українців, а, отже, є просто трагедією, нещасним випадком. Цікаво, яким чином убиватимуть українців у XXI столітті? Стільки нових методів з'явилося — де ж тут вгадати яка то буде «трагедія»...

4 коментарі:

  1. Так, британці завжди були готові когось захистити... Для прикладу Польщу, Норвегію, Данію, Францію (Phony War).

    ВідповістиВидалити
  2. Їх зро­зу­мі­ти мож­на. На від­мі­ну від.

    ВідповістиВидалити
  3. Ось нагадав собі один з "нових методів" - екскаватор.

    ВідповістиВидалити